Navigeren door Verandering

Navigeren door Verandering

De afgelopen vijf jaar bij Unframed waren een enerverende reis vol transformaties. We hebben twee bedrijven samengevoegd, zijn omgedoopt tot 'Unframed', hebben ons managementteam uitgebreid, zijn geconfronteerd met de uitdagingen van de coronapandemie en de daaruit voortvloeiende consequenties, en zijn in diezelfde periode verhuisd naar een ander pand waar we met het hele team een creatieve en inspirerende werkplek hebben gemaakt.

Als bedrijf en als team hebben we een opmerkelijke groei doorgemaakt, zowel in omvang als op persoon- lijk vlak. Deze groei heeft ons team diverser gemaakt dan ooit tevoren, met vijf verschillende generaties die nu voor het eerst samenwerken op de werkvloer.

Als oudste lid van het managementteam stond en sta ik voor de uitdaging om te navigeren tussen de verschillende generaties die ons bureau vormen. Van de jonge, digitale generatie tot meer ervaren krachten zoals ikzelf: iedereen brengt zijn of haar eigen perspectief en waarde met zich mee. Juist door deze diversiteit wordt ons team sterker en zijn we beter in staat om te anticiperen op de voort- durende veranderingen in de wereld om ons heen.

Het is onmogelijk om te praten over deze veranderende wereld zonder de opkomst van kunstmatige intelligentie te benoemen. De snelle technologische vooruitgang heeft geleid tot de onmisbaarheid van AI, waarbij programma's zoals ChatGPT en Midjourney niet meer weg te denken zijn. Als ondernemer en mede-eigenaar van een creatief en technisch bureau zie ik deze ontwikkeling niet als een bedreiging, maar als een kans.

We zetten de mogelijkheden van AI en andere technologieën actief in om onze dagelijkse werkzaamheden te optimaliseren en te verbeteren. Door AI toe te passen vergroten we onze efficiëntie en blijven we trouw aan onze belofte om merken, organisaties en bedrijven te (nog) beter te maken. In plaats van af te wachten hoe anderen reageren op deze veranderingen, nemen we het voortouw en gebruiken we ze om ons werk nog doeltreffender en effectiever te maken.

Navigeren door verandering is een constante factor geworden in ons bestaan. Door flexibel te blijven en mee te bewegen met deze veranderingen weten we dat dit de sleutel is tot groei, innovatie en succes. Bij Unframed zien we verandering niet als een obstakel, maar als een kans om te groeien en te evolueren, zowel als individu als organisatie.

Robert Groot is commercial director en, samen met 4 anderen, eigenaar van Unframed, dat gevestigd is in Wormerveer. In zijn werk houdt hij zich bezig met het adviseren van klanten op het gebied van marketing, conceptontwikkeling en digitalisering.


Reacties

WhatsApp us!